SEGMENT ŚRODKOWY | OGRÓDEK | MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
1 950 000 PLN , Pow. 135 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
135 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa , Rumuńska
Rok budowy:
1963
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
116435
Powierzchnia działki:
153 m2
Cena za m2:
14 444 PLN

Na sprzedaż wyjątkowa oferta nieruchomości na Saskiej Kępie!

To niepowtarzalny i trudno dostępny na rynku segment środkowy w pięknej części Saskiej Kępy. Działka o powierzchni 153m2 oferuje przestrzeń do wykorzystania według własnych potrzeb. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 135m2, podzielona na trzy poziomy:

- Poziom -1: 45m2
- Poziom 0: 45m2
- Poziom +1: 45m2

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest garaż znajdujący się w przyziemiu budynku. Ponadto, otaczający ją piękny ogród o powierzchni 75m2 zapewniający spokój i relaks w otoczeniu zieleni oraz drzew.

Istnieje również możliwość rozbudowy tej nieruchomości, co daje wiele perspektyw i potencjału inwestycyjnego.

Warto podkreślić, że nieruchomość jest wolna od wszelkich roszczeń, a jej sytuacja prawna jest czysta i przejrzysta. Zapraszamy do osobistego obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości i zapoznania się z jej niepowtarzalnymi możliwościami.


 


Oskar Szymański 
577-047-377
JC Partners Nieruchomości Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail