486 m2 biuro w kameralnej kamienicy, Centrum.

Biuro na sprzedaż
8 000 000 PLN , Pow. 486 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
486 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
14
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Piękna
Rok budowy:
1952
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
547870
Cena za m2:
16 461 PLN
Podstawowe informacje:
Atrakcyjny wyremontowany lokal biurowy o powierzchni 486 m2, w ścisłym Centrum Warszawy.

Zalety nieruchomości:
Świetna lokalizacja, kameralna kamienica z odnowioną przez konserwatora elewacją. Własne wejście do lokalu z głównej ulicy.

Lokalizacja;
Rewelacyjne położenie, lokal położony w sercu Warszawy u zbiegu ulic Pięknej i Marszałkowskiej, w okolicy liczne kawiarnie, restauracje, bary, sklepy, apteki, biura etc.

Komunikacja:
Dobra komunikacja, w bezpośredniej bliskości przystanki autobusowe i tramwajowe, 8 min piechotą do stacji metra Politechnika.

Opis nieruchomości:
Piękna kameralna kamienica pod konserwatorem zabytków, budynek powstał według projektu Zygmunta Stępińskiego na początku lat 50 tych, w ramach budowy Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej, znajduje się w sąsiedztwie pl. Konstytucji, u zbiegu ulic Pięknej i Marszałkowskiej, i jest częścią założenia urbanistycznego Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej (MDM), w 2020 roku wykonano remont części elewacji, w najbliższych planach jest remont dalszej jej części.

Lokal po generalnym remoncie o powierzchni  486 m2, składa się z 14 pomieszczeń biurowych (w tym sala konferencyjna) o różnym metrażu (rzut w galerii), powierzchni otwartej z recepcją, serwerowni, dwóch zaaranżowanych kuchni, zaplecza socjalnego w postaci toalet - 2 x WC damskie oraz męskie.
Biuro płożone jest na I piętrze w biurowej części kamienicy mieszkalnej (kamienica z lokalami użytkowymi na parterze i biurowymi na I piętrze, lokale mieszkalne od 2 go piętra),
Lokal posiada własne eleganckie wejście z poziomu parteru od głównej ulicy oraz drugie wejście spełniające również rolę wyjścia ewakuacyjnego (p.poż).
Biuro wyposażone w: klimatyzację, wentylację grawitacyjną, monitoring, sieć LAN, klimatyzowaną serwerownię (szafa krosowa), okablowanie elektryczne, podwieszane sufity, oświetlenie biurowe, światłowód, domofon, monitoring, wykładzinę biurową, otwierane okna oraz recepcję. Możliwość umieszczenia reklamy nad wejściem do części biurowej od strony ulicy oraz instalacji kontroli dostępu.
Do powierzchni przynależy 1 miejsce parkingowe na terenie patio obiektu.

Dodatkowe informacje:
Cena:
8.000.000 zł (PCC, sprzedaż możliwa bez podatku VAT)

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej:
7.200 zł miesięcznie

Opłata przekształceniowa z  tytułu przekształcenia użytkowania wieczystego we własność:
22.700.00 zł rocznie (rozłożone na 20 lat)


Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci to biuro!
Sergiusz Richter

Nieprawidłowy adres E-mail