Warsztat, magazyn, hala produkcyjna, Okęcie!!!

Magazyn na wynajem
18 000 PLN , Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Włochy
Numer oferty:
906822
Powierzchnia działki:
1 655 m2
Cena za m2:
45 PLN
Podstawowe informacje:
Budynek warsztatowo magazynowo produkcyjny o powierzchni 400 m2, działka 1655 m2.

Zalety nieruchomości:
Doskonała lokalizacja, wśród nowoczesnych parków biurowo magazynowych, nieopodal lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Lokalizacja:
W pobliżu południowej obwodnicy Warszawy oraz Autostrady A 2, blisko głównych węzłów Autostrady S 2 /A 2 węzła Salomea Wolica oraz drogi łączącej Trasę Katowicką i Trasę Krakowską z Al Jerozolimskimi, 9 km od centrum Warszawy, 3 5 km od międzynarodowego lotniska im. F. Chopina.

Komunikacja:
Dogodne połączenia komunikacji miejskiej z centrum miasta, przystanek Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD Salomea) zlokalizowany jest nieopodal, w pobliżu pętla autobusowa i tramwajowa Al Krakowska, 7 min pieszo do stacji kolejki miejskiej, 10 min samochodem do lotniska towarowego, 20 min autem do centrum Warszawy.

Opis nieruchomości:
Ogrodzona działka o powierzchni 1655 m2, w kształcie prostokąta, o orientacyjnych wymiarach - szerokość 21 m oraz długość 80 m, zabudowana budynkiem magazynowo warsztatowym o powierzchni 400 m2 i wysokości 6 m, w konstrukcji stalowej, służącym obecnie jako warsztat dla autokarów.
Budynek posiada bezpyłową posadzkę, kanały, 3 wysokie wrota (wjeżdża autokar), zaplecze socjalne w postaci niewielkiego biura oraz szatni łazienki, ogrzewany obecnie za pomocą nagrzewnicy olejowej (zdjęcie w w galerii).
Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich mediów tj. prąd, woda, 3 szamba, kanalizacja, gaz w drodze przy działce.
Obiekt położony w doskonałej lokalizacji na Warszawskich Włochach Okęciu, w rejonie ulic Działkowej oraz Szyszkowej. W okolicy znajduje się wiele nowoczesnych parków biurowo magazynowych takich jak Logicor, MDC, IDC, Segro, Ideal Idea City Park jak również centrum handlowe Okęcie Park, Ikea, Auchan, Meble Agata oraz wiele innych.
Budynek nadaje się na serwis samochodów ciężarowych, autokarów ale może również posłużyć jako magazyn lub hala produkcyjna z placem manewrowym oraz parkingiem.

Dodatkowe informacje:
Czynsz:
18.000 zł netto (plus podatek VAT).

Opłaty eksploatacyjne:
płatność zgodna ze zużyciem, refaktury zgodne z fakturami dostarczonymi przez stosownych dostawców mediów.

Okres najmu:
do ustalenia.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Załączony plan, zdjęcie nieruchomości jest poglądowe.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail