Lokal handlowy 19 Dzielnica,

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
7 500 PLN , Pow. 88 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
88 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Kolejowa
Numer oferty:
595103
Cena za m2:
85 PLN
Podstawowe informacje:
Lokal handlowo usługowy o powierzchni 88 m2, położony na parterze budynku mieszkalnego.

Zalety nieruchomości:
Lokal z dużymi widocznymi witrynami, przy pieszym ciągu komunikacyjnym z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi, posiada 2 wejścia, dobra lokalizacja.

Lokalizacja:
Lokal położony w 19 dzielnicy, modnej części dzielnicy Wola, bardzo dobrze skomunikowany, przy ul. Kolejowej pomiędzy ul. Przyokopową a ul. Towarową, w pobliżu głównych arterii Warszawy (Prosta, Towarowa, al. Jerozolimskie).
W bezpośredniej okolicy osiedla wielorodzinne oraz budynki biurowe (Skyliner, Crowne Plaza i wiele innych). w pobliżu kawiarnie, restauracje, bary oraz sklepy.

Komunikacja:
Bardzo dobra komunikacja, w bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz tramwajowe, 400 m do stacji metra Rondo Daszyńskiego, nieopodal stacja kolejowa Warszawa Główna.

Opis nieruchomości:
Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 88 m2 (wysokości 4,2 m w świetle, możliwość podwieszanego sufitu), znajduje się na parterze w 5 piętrowego budynku apartamentowego z lokalami usługowymi na parterze, wybudowanym w 2014 roku. Zespół budynków mieszkalnych przy Kolejowej to dziewięciopiętrowe obiekty mieszkalne zaprojektowane przez pracownię JEMS Architekci.
Lokal posiada duże witryny z miejscem na szyld reklamowy oraz jedno przeszklone wejście od ulicy i jedno wejście od strony zaplecza do hali garażowej (możliwość dostawy). Lokal jest wyposażony w wentylację mechaniczną o przepustowości 790m3/h oraz posiada wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, światłowód, istnieje możliwość instalacji klimatyzacji (przewidziane miejsce na jednostkę zewnętrzną - indywidualne dla lokalu), posiada również możliwości aranżacyjne zaplecza socjalnego (WC etc.)  przyłącza znajdują się na szczycie lokalu przeciwlegle od wejścia.
Obecnie lokal jest w stanie developerskim i składa się z otwartej przestrzeni.
Do dyspozycji najemcy pilot do bramy garażowej (jest możliwość organizacji dostaw z poziomu hali garażowej - bezpośrednie wejście z lokalu na halę).
Przed lokalem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe nie objęte strefą płatnego parkowania.
Istnieje możliwość wynajęcia magazynku 3,09 m2 znajdującego się w hali garażowej na poziomie -2 w cenie 250 zł netto miesięcznie.

Lokal posiada zgodę na prowadzenie sprzedaży alkoholu, może posłużyć między innymi jako sklep, kawiarnia, bar - lekka gastronomia, salon fryzjerski, gabinet dentystyczny, kosmetyczny bądź lekarski lub na inne usługi, ale również jako biuro potrzebujące wejścia z ulicy oraz witryn.

Czynsz najmu:
7.500 zł netto / miesiąc

Opłaty do administracji:
Obecnie 4,69 PLN/m2 miesięcznie, płatne zaliczkowo do rozliczenia według kosztów rzeczywistych na koniec okresu rozliczeniowego (zawierają ogrzewanie, opłatę za zużycie wody i ścieków, opłata za nieczystości stałe)

Opłata za zużycie energii elektrycznej:
płatna osobno, zgodnie ze zużyciem, na podstawie faktur wystawianych przez dostawcę.

Kaucja gwarancyjna:
w wysokości 3 miesięcznego czynszu brutto. (akceptowalna gwarancja bankowa)

Podział kosztów adaptacji:
w drodze negocjacji w zależności od profilu najemcy oraz od planowanych nakładów na lokal które podniosą jego standard.

Minimalny okres najmu:
do uzgodnienia

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci ten lokal!
Sergiusz Richter
Nieprawidłowy adres E-mail