mieszkanie z własnym ogródkiem w cichej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż
419 850 PLN , Pow. 48,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Loteryjki
Rok budowy:
2024
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
588152
Cena za m2:
8 639 PLN
NIE POBIERAMY PROWIZJI!
ZAKUP BEZ PODATKU PCC!


PODSTAWOWE INFORMACJE
Nowo budowane osiedle w unikalnym położeniu, na Warszawskich Bielanach w bezpośredniej okolicy (400 m.) Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonale skomunikowane z miastem, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy bez zgiełku i pośpiechu miasta.

ZALETY NIERUCHOMOŚCI
Inwestycja na Bielanach dzielnicy, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Kto zamieszka na Bielanach ten ich w zasadzie nie opuszczania. W pobliżu są wszystkie konieczne dla wygodnego życia: nowoczesne galerie handlowe, urzędy, przedszkola i szkoły, a weekendy można przyjemnie spędzać w pobliskim Kampinoskim Parku Narodowym.
Inwestycja zlokalizowana jest 400 do Kampinoskiego Parku Narodowego! Kiedy tylko zapragniesz możesz odpoczywać w jednym z największych i najpiękniejszych polskich parków, gdzie bogactwo przyrodnicze i historyczne, nie ma sobie równych.

LOKALIZACJA
"Przy Kampinosie" to wspaniałe miejsce osób aktywnych fizycznie, lubiących przyrodę i zieleń. Ciszę i wygodę życia w mieście.

Pobliska trasa szybkiego ruchu S7 ułatwia codzienny dojazd do centrum Warszawy z jednej strony i nad morze z drugiej, jednocześnie na tyle oddalona od inwestycji Przy Kampinosie, że nie będzie obniżała komfortu mieszkańcom.

Jeśli zamieszkasz tu, Twój dom stanie się bazą wypadów rowerowych, pieszych wycieczek i innych przedsięwzięć rekreacyjnych.

KOMUNIKACJA
W dzielnicy rozwija się sieć połączeń transportu zbiorowego. Na uwagę zasługuje tu węzeł komunikacyjny na Młocinach, który stanowi stacja metra I linii oraz przystanki i pętla wielu linii tramwajowych i autobusowych, w tym również podmiejskich i dalekobieżnych. To wszystko sprawia, że dojazd do centrum Warszawy, innych dzielnic nie stanowi kłopotu. Lokalizacja osiedla w pobliżu dróg ekspresowych i obwodnicy pozwala na swobodną komunikację także w przypadku dalszych wyjazdów.
Każdego dnia po pracy będziesz chętnie wracać do domu, a dzięki niedużej odległości od centrum Warszawy, zrobisz to szybko zarówno jadąc autem, jak i komunikacją publiczną (metro, autobusy linii 110, 181, 250, 409, 712, L-7, N91).

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne mieszkania posiadające balkony lub indywidualne ogródki. "Przy Kampinosie" to wspaniałe miejsce osób aktywnych fizycznie, lubiących przyrodę i zieleń. Ciszę i wygodę życia w mieście.

Oszczędź sobie czasu, jeżdżenia i poszukiwania, zaprezentuję Ci całą warszawską ofertę nowych mieszkań. Zadzwoń i umów się na spotkanie!
Nieprawidłowy adres E-mail