Krystyna  Helińska
JC Partners Nieruchomości


Absolwentka socjologii i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego Od ponad 22 lat funkcjonuje w biznesie, zarządza dużymi organizacjami, układa strategie, podejmuje kolejne działania i wyzwania w branży nieruchomościowej. Jedyna kobieta w męskim świecie, piastująca tak wysokie stanowisko w branży facility management.

Nagrodzona statuetką Lidera w branży Facility Management, przyznanej podczas IX edycji konkursu Polish Businesswomen Awards, a zarządzana przez nią firma została nagrodzona Medalem Polskiej Przedsiębiorczości - Firma Roku 2019 w kategorii Usługi. W marcu 2020 roku otrzymała tytuł Businesswoman 2020 Roku, z którego jest również bardzo dumna.

Praca to jej żywioł, w którym świetnie się odnajduje. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz warsztatach. Posiada ogromne doświadczenie, pasję i wiedzę w segmencie nieruchomości komercyjnych oraz w segmencie nieruchomości premium, w Polsce i zagranicą.

Doradza komercyjnym podmiotom, inwestorom polskim i zagranicznym w optymalnym doborze, m.in.: działek inwestycyjnych, powierzchni biurowych oraz handlowych.

Ponadto, wspiera klientów indywidualnych w wyborze miejsca, w którym pragną spędzić swój wolny czas lub poszukują zagranicznej nieruchomości na cele inwestycyjne w kraju, w którym zawsze świeci piękne słońce (Cypr, Albania, Maroko, itp.).

A dla klientów, których wysublimowane gusty mieszkaniowe celują w wyjątkowe miejsca, luksusowy design i ponadstandardowy komfort, wyszuka i zaprezentuje luksusową rezydencję, unikatowy dom lub apartament ze spektakularnym widokiem.

Prywatnie mama 14-letniego Antosia, pasjonatka tańca towarzyskiego, tenisa oraz żeglarstwa.

Aktualne oferty agenta