WILLA "CIS" W KARPACZU - DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
4 000 000 PLN , Pow. 420 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
420 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
12
Lokalizacja:
Karpacz , Władysława Stanisława Reymonta
Rok budowy:
1984
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
264206
Powierzchnia działki:
1 540 m2
Cena za m2:
9 524 PLN
KARPACZ - MEKKA TURYSTÓW Z CAŁEJ POLSKI. 2 MLN TURYSTÓW ROCZNIE.

LOKALIZACJA PENSJONATU W CICHEJ DZIELNICY KARPACZA, POŚRÓD DRZEW I W ODLEGŁOŚCI ZALEDWIE 100M OD LASU I WEJŚCIA DO KARKONOSKIEGO PARKU
NARODOWEGO. W OKOLICY, NIE MA PLANÓW ROZBUDOWY DEWELOPERSKIEJ.

PARAMERTY UŻYTKOWE:
386 METRÓW POWIERZCHNI
420 METRÓW Z PODDASZEM
1540 METRÓW DZIAŁKA (Z DOJAZDEM I UZBROJENIEM)

PENSJONAT MA CZTERY POKOJE 3 OSOBOWE, DWA POKOJE 4 OSOBOWE, DWA APARTAMENTY STANDARD PORZĄDNEGO HOTELU NA 4 I 5 OSÓB. WSZYSTKIE Z ŁAZIENKAMI. DAJE TO NAM 28 MIEJSC NOCLEGOWYCH, BEZ DOSTAWEK.

DO TEGO DOCHODZI MIESZKANIE DLA PANI OBSŁUGUJĄCEJ LOKAL Z WĘZŁEM SANITARNYM - KAWALERKA ORAZ 2 POKOJE: 1 I 2 OSOBOWE ZE WSPÓLNĄ ŁAZIENKĄ. WYNAJMOWANE SPORADYCZNIE, W WYSOKIM SEZONIE - DODATKOWE 3 MIEJSCA. MOŻNA SPOKOJNIE DOLICZYĆ 4 MIEJSCA - DZIECI ŚPIĄ Z RODZICAMI, DOSTAWKI ŁÓŻKA. DO OBLICZEŃ

RENTOWNOŚCI NA 30 MIEJSC NOCLEGOWYCH - BEZ STRYCHU, I DODATKOWYCH POKOI NA DOLE - 3 MIEJSCA. DO TEGO DOCHODZI TOALETA NA PARTERZE DLA GOŚCI, HOL DZIELONY Z WIATROŁAPEM, JADALNIA Z KUCHNIĄ DLA GOŚCI, POKÓJ Z KUCHNIĄ - MIN 2 OSOBY WSPOMNIANA KAWALERKA DLA PANI OPIEKUJĄCEJ SIĘ PENSJONATEM, ŁAZIENKA Z TOALETĄ DLA PANI PRALNIA, SUSZARNIA, MAGAZYN, KOTŁOWNIA, GARAŻ, STRYCH I WSPOMNIANE 2 POKOJE BEZ WĘZŁA SANITARNEGO.

APARTAMENTY SĄ DWA. MNIEJSZY MA ANEKS KUCHENNY: INDUKCJA, ZLEW, LODÓWKA, ZMYWARKA, ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM. DUŻY POKÓJ - CAŁOŚĆ OK 30 MKW. WYJŚCIE NA TARAS. OKNA NA DWIE STRONY, ŻALUZJE ANTYWLAMANIOWE.
STANDARD 4 GWIAZDKI.

APARTAMENT WIĘKSZY - FORMA OSOBNEGO MIESZKANIA - TO POKÓJ 4 OSOBOWY, TOALETA Z ŁAZIENKĄ, OSOBNA KUCHNIA W PEŁNI WYPOSAŻONA, GARDEROBA, WYJŚCIE NA TARAS. OKNA NA DWIE STRONY. CAŁOŚĆ OK 45 MKW.

TARAS MA W SUMIE 65 MKW - NA OBA APARTAMENTY, PRZEGRODZONY, ZAPEWNIAJĄCY DYSKRECJĘ. KRZESŁA, STOŁY, LEŻAKI NA TARASIE. STANDARD 4 GWIAZDKI.

WSZYSTKIE POZOSTAŁE POKOJE SĄ PO PEŁNYM REMONCIE, Z NOWYMI ŁAZIENKAMI, ŚCIANAMI, PODŁOGAMI, SUFITAMI I SPRZĘTEM.
KOSZT PRZYGOTOWANIA JEDNEGO POKOJU Z ŁAZIENKĄ I SPRZĘTEM TO OK 50 TYS. PLN.

OBIEKT PO PEŁNYM REMONCIE. OCIEPLENIE, DRZWI, ELEKTRYKA, HYDRAULIKA, NOWE OKNA, WĘZŁY SANITARNE, KLATKA SCHODOWA, TARAS, PARKING, OGRODZENIE, BRAMY. REMONT GENERALNY W PEŁNI WYKONANY. ROK BUDOWY 1984 - CEGŁA.

NOWE PEŁNE WYPOSAŻENIE - DOSŁOWNIE WSZYSTKO. - KOSZT 2 & 3 REMONTÓW INWESTYCJI W OKRESIE 2019 - 2021 - OK 1.5 MILIONA ZŁOTYCH.

MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA NA DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI LUB GOŚCINIEC WESELNY, KLINIKĘ. DUŻA DZIAŁKA MOŻLIWOŚĆ DOBUDOWANIA DODATKOWYCH DOMKÓW CAŁOROCZNYCH W SUMIE OK. 15.3 ARÓW. TO RZADKOŚĆ W KARPACZU.

INTERNET ŚWIATŁOWÓD, PROFESJONALNA NOWA INSTALACJA
DVB-S, DVB-T, MONITORING MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SĄSIADUJĄCEJ DZIAŁKI 7.5 ARA OD SĄSIADA - WTEDY ZACZYNAJĄ SIĘ INNE MOŻLIWOŚCI - NP. SALA
WESELNA

PARKING NA MIN 9 AUT PLUS GARAŻ - RZADKOŚĆ W KARPACZU, ZAMYKANY I MONITOROWANY. MOŻNA UPAKOWAĆ DO 15 POJAZDÓW. MAŁO, KTÓRY HOTEL CZY PENSJONAT DYSPONUJE TAK DUŻYM PARKINGIEM. OCZYWIŚCIE KOSTKA BRUKOWA.
DEDYKOWANE MIEJSCE DO BIESIADY LUB OGNISKA. PODOBNIE RZADKOŚĆ W KARPACZU, TURYŚCI TO LUBIĄ I PŁACĄ ZA TO. TEREN PRZYGOTOWANY, ŁAWKI, WIATA, MIEJSCE NA OGNISKO, OŚWIETLENIE, TEREN WYDZIELONY. MOŻNA ROZWAŻYĆ POSTAWIENIE 2 DOMKÓW CAMPINGOWYCH.

MARKETING

LOKAL ROZPOZNAWALNY NA FACEBOOKU ORAZ BOOKING COM. DOSKONALE MOŻNA ZWIĘKSZYĆ DOCHODY POSIADAJĄC RECEPCJĘ - TYPOWE DLA LEKARZY, STOMATOLOGÓW - WYKONUJĄC TZW. PRO-AKTYWNY MARKETING PRZEZ SOCIAL MEDIA, TELEFONY, KOMUNIKATORY. SETKI “FOLLOWERSÓW”, OPINIE NA BOOKING.COM 8/10.

SPRZEDAŻ OBIEKTU WRAZ Z REKOMENDACJĄ PERSONELU - PANIE PROWADZĄCE ORAZ OBSŁUGA TECHNICZNA - MAMY SWOJĄ EKIPĘ DO WSZYSTKIEGO ZJAWIAJĄ SIĘ TEGO SAMEGO DNIA.

RENTOWNOŚĆ
SEZON W KARPACZU TO: STYCZEŃ, LUTY - 9 TYGODNI DUŻE, PRAWIE 90% OBSADZENIE.
CZERWIEC - 4 TYGODNIE - 50% OBSADZENIA.
LIPIEC, SIERPIEŃ - 9 TYGODNI - 90% OBSADZENIA.
WRZESIEŃ - 4 TYGODNIE - PONAD 60% OBSADZENIA.
GRUDZIEŃ - 2 TYGODNIE - 40% OBSADZENIA.

MOŻLIWA ZAMIANA NA DOM LUB MIESZKANIE W WARSZAWIE
Nieprawidłowy adres E-mail