O nasJesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości nastawioną na bliską i partnerską relację z klientem. Działamy nieszablonowo, najważniejsza jest dla nas jakość naszych usług, nie liczba ofert. Wykonujemy powierzone nam zadania profesjonalnie, szybko i skutecznie.
Nasz zespół to grono ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i dogłębną znajomością zasad marketingu. Dzięki temu wiemy, jak opracować kompleksową strategię sprzedaży i jak przedstawić ofertę w atrakcyjny sposób. Kreatywnie korzystamy z gwarantujących sukces narzędzi, w tym homestagingu, sesji zdjęciowych, wirtualnych spacerów i szerokiej promocji na portalach internetowych.
Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta, który cały czas jest objęty naszą opieką: od pierwszego spotkania aż po finalizację transakcji. Słuchamy uważnie, analizujemy, wyciągamy wnioski i podpowiadamy najlepsze rozwiązania, tak aby obydwie strony transakcji spotkały się w satysfakcjonującym dla nich punkcie.

Skontaktuj się z nami już dziś!

5 filarów naszej działalności
WSPÓŁPRACA

Nasze oferty są na wszystkich czołowych portalach oraz w międzyagencyjnym systemie wymiany ofert MLS, dzięki czemu szybko finalizujemy nasze transakcje.BEZPIECZEŃSTWO

Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Współpracujemy z doświadczonymi kancelariami notarialnymi oraz najlepszymi doradcami kredytowymi.SKUTECZNOŚĆ

Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy detal, używamy wszystkich dostępnych narzędzi sprzedażowych i marketingowych, gdyż tylko takie działanie gwarantuje skuteczność.


 


WYSOKIE STANDARDY

Wysoka jakość naszych usług to dla nas priorytet. Jesteśmy członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).


RELACJE


Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, a każdej ofercie poświęcamy stosowną uwagę i pracujemy nad nią z należytą starannością. Pozostajemy przez cały czas w stałym kontakcie z klientem, aby miał poczucie komfortu na każdym etapie prowadzonej przez nas transakcji.