Sadyba, dom 344 m2 na działce 446 m2, ogród

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
3 300 000 PLN , Pow. 344 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
344 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Sadyba
Rok budowy:
1991
Numer oferty:
165581
Powierzchnia działki:
446 m2
Cena za m2:
9 593 PLN

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
:: dom o powierzchni użytkowej 344 m2 na trzech kondygnacjach :: działka o pow. 446 m2, wymiary działki 14x32m - możliwość parkowania 4 samochodów na posesji + ogród :: doskonała propozycja dla inwestorów, pod wynajem, na gabinety medyczne, SPA, poradnie psychologiczne,itp. :: wszystkie remonty i konserwacja wykonywane na bieżąco :: media miejskie: prąd, gaz, woda, kanalizacja + światłowód i klimatyzacja na każdym piętrze :: kameralna uliczka na Sadybie :: sąsiedztwo ambasad, eleganckich domów i kamienic oraz zagranicznych szkół :: Lokalizacja bardzo popularna wśród obcokrajowców, zwłaszcza jako miejsce do życia z rodzinami.


OPIS
Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, ponad 340m2 powierzchni, na działce 446 m2. Idealny na biuro lub na cele mieszkalne!
Doskonała propozycja dla inwestorów, pod wynajem.
Nieruchomość posiada pełna infrastrukturę biurową oraz mieszkalną, dzięki czemu można zmienić przeznaczenie domu bez większych nakładów finansowych.
Dom posiada 3 kondygnacje oraz pooddasze, które można zaadaptować również na cele mieszkalne.
Dużymi atutami są: - dobry stan wnętrz, wszystkie remonty i konserwacja wykonywane na bieżąco - zadbany ogród ok. 200m2 - estetyczne elewacje - dwa tarasy - klimatyzacja na każdym poziomie.
Do budynku jest również doprowadzony światłowód.
LOKALIZACJA
Nieruchomość na pograniczu Sadyby oraz Starego Wilanowa. Kameralna, klimatyczna uliczka oferująca prestiżowe sąsiedztwo eleganckich domów i kamienic oraz ambasad i firm. 
W pobliżu przystanki autobusowe oraz sklepy osiedlowe i centrum handlowe Sadyba Best Mall.
Szybki dojazd do kluczowych lokalizacji: - 20 minut do Centrum Warszawy - 10 minut do Metra Wilanowska - 3 minuty do Sadyba Best Mall - 5 minut do Miasteczka Wilanów.
W pobliżu, znajdują się zagraniczne szkoły - brytyjska, niemiecka i francuska oraz szkoły podstawowe i inne publiczne oraz prywatne placówki edukacyjne. Okolica zachęca do spacerów, np. nad Jeziorko Czerniakowskie, znajdujące się w odległości 15 minut spokojnym tempem.
Zapraszam na prezentację!

Nazywam się Rafał Kowalczyk i specjalizuję się w sprzedaży, a także wynajmie nieruchomości w Wilanowie, na Mokotowie, Ursynowie i w Konstancinie Jeziornej.
Moim Klientom, Sprzedającym i Kupującym, zapewniam pomoc na każdym etapie procesu zakupu/sprzedaży nieruchomości, aż do przekazania kluczy.

Zapraszam do współpracy Właścicieli nieruchomości, którzy planują sprzedaż lub potrzebują fachowego wsparcia, aby szybciej znaleźć Nabywcę oraz Kupujących, którzy poszukują ciekawych ofert i sprawdzonych informacji nt. wybranych nieruchomości. 


Rafał Kowalczyk
tel. +48 732 445 275
Ekspert ds. nieruchomości / Real Estate Broker
JC PARTNERS Nieruchomości
r.kowalczyk@jcpartners.plNiniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail