Ponad 5 ha działek pod inwestycje w Konstancinie

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
1 500 000 PLN , Pow. 3 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Konstancin-Jeziorna , Mirkowska
Numer oferty:
493230
Cena za m2:
500 PLN
PODSTAWOWE INFORMACJE
Do sprzedania teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ponad 50500 m2 w położona w Konstancinie-Jeziornej!
W ofercie podana cena za najmniejszy wydzielony fragment działki, czyli 3000 m2 za 1 500 000 zł. Możliwość zakupienia całości wraz z budynkiem przemysłowym.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Doskonała oferta dla inwestora. Według planu zagospodarowania możliwość zabudowy obiektami usługowymi, magazynowymi bądź produkcyjnymi. Miejsce idealne na siedzibę firmy, biura z zapleczem magazynowym, laboratorium, placówkę naukową, placówkę badawczą, firmę farmaceutyczną, firmę produkcyjną lub magazyn wysokiego składowania. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren utwardzony. Na terenie własna stacja trafo z dużym przydziałem mocy.

LOKALIZACJA
7 km od Obwodnicy Warszawy wjazd ulicą Przyczółkową Wilanów i 17 km od Centrum Warszawy. 500 metrów do przystanku autobusowego kursującego do metra.

Polecam, zapraszam do kontaktu telefonicznego w sprawie szczegółów oferty, a także do zapoznania się z innymi propozycjami sprzedaży nieruchomości na stronie jcpartners.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail