Duża działka budowlana niedaleko Mińska Maz.

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
820 000 PLN , Pow. 9 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
9 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowy Konik , Brzezińska
Numer oferty:
825272
Cena za m2:
86 PLN
PODSTAWOWE INFORMACJE
Działka o powierzchni 9500 m2, z dojazdem drogą asfaltową idealna pod zabudowę gospodarczą. Około 500 metrów od trasy Warszawa - Mińsk Mazowiecki.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Zabudowa do 2 kondygnacji. Przez narożnik działki przechodzi linia przesyłowa energii elektrycznej o dużej mocy.

LOKALIZACJA
Nowy Konik - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim, w gminie Halinów. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego. Położona ok. 10 km na wschód od Warszawy, przy Trakcie Brzeskim. Przemysł meblowy i leśny.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail