Magazyn 2200 m2 z biurem ok 200 m2 Stary Konik

Magazyn z biurami na wynajem
13 290 EUR , Pow. 2 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
2 400 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Duchnów
Numer oferty:
278786
Cena za m2:
6 EUR
Podstawowe informacje:
Powierzchnia magazynowa 2.200 m2 z możliwością aranżacji biura (np 200 m2, w zależności od potrzeb może być mniejsze lub nieco większe)

Zalety nieruchomości:
Dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Lokalizacja:
Obiekt położony we wschodniej części obrzeż warszawy, oddalony od centrum zaledwie od 24 km. Projekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła „Stary Konik” oraz w pobliżu budowanej autostrady A2.

Komunikacja:
Przystanek komunikacji miejskiej autobusowej ok 1,7 km.

Opis nieruchomości:
Park składa się z trzech hali o łącznej powierzchni 88 000 m2. Budynki klasy A z możliwością elastycznego kształtowania powierzchni produkcyjno-magazynowych. Obiekty są certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”.
Moduł magazynowy o powierzchni 2.200 m2, wysokości 10 m, posiada posadzkę o nośności do 5 t/m2, moduł posiada jedną 4 doki hydrauliczne, możliwość zrobienia najazdu do jednego z doków (jeśli potrzebna brama "0") lub 3 doki i jedna brama "0" w zależności od położenia modułu w hali.
Do powierzchni istnieje możliwość aranżacji biura (np 200 m2, w zależności od potrzeb może być mniejsze lub nieco większej - na zapytanie), powierzchnia wchodzi w skład nowoczesnego parku magazynowo biurowego.
Moduł dostępny od sierpnia 2024 !!!

Szczegółowe dane:
- Wysokość netto 10 m
- Siatka słupów 12 mx 22,5 m
- Nośność podłogi 5 t/m2
- Bramy wjezdne,
- bramy załadunkowe z regulowanymi pomostami przeładunkowymi,
- bramy z poziomu "0",
- pełna obsługa parku z całodobową ochroną

Dodatkowe informacje:
Moduł dostępny od sierpnia 2024 !!!

Bazowa stawka czynszu najmu magazynu:
4,95 Euro netto /m2

Bazowa stawka czynszu najmu biura:
12 Euro netto /m2

Opłaty eksploatacyjne:
7,79 zł /m2

nformacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmującego. Załączony plan, zdjęcie nieruchomości jest poglądowe.

Zapraszam do kontaktu również, jeśli szukasz biura o innych parametrach. Dysponujemy bogatą ofertę biur, magazynów, obiektów przemysłowych. Z przyjemnością pomogę Ci znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail