Lokal 71 m2, witryny, Praga płd.

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
9 940 PLN , Pow. 71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
71 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Grochów
Numer oferty:
416538
Cena za m2:
140 PLN
Podstawowe informacje:
Lokal usługowy z witrynami o powierzchni 71 m2 oraz ogródkiem.

Zalety nieruchomości:
Lokal z przestronnymi, widocznymi z ulicy witrynami, z dostępnymi miejscami parkingowymi, doskonała komunikacja, dobra lokalizacja, w okolicy duże skupiska budynków wielorodzinnych oraz budynek biurowy.

Lokalizacja:
Lokal położony na Pradze Południe, przy ul. Podskarbińskiej, przy ciągu pieszym, obok piekarnia Putka, sklep Żabka, w okolicy liczne punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, placówka ZUS etc.

Komunikacja:
Bardzo dobra komunikacja, w bezpośredniej odległości przystanki autobusowe, nieopodal przy ul. Grochowskiej przystanki tramwajowe.

Opis nieruchomości:
Lokal z witrynami o powierzchni 71 m2, położony na parterze monitorowanego budynku mieszkalnego wybudowanego w 2020 roku, z wejściem z głównej ulicy oraz letnim ogródkiem o powierzchni 31 m2.
Powierzchnia składa się z dużej otwartej sali sprzedaży (wysokość 3,3 m), z widocznymi z głównej ulicy dużymi witrynami oraz zaplecza socjalnego z dostępem do wody oraz kanalizacji, lokal posiada wentylację mechaniczną, instalację p.poż (czujniki dymu) oraz kurtynę powietrzną przy drzwiach wejściowych, istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz widocznej reklamy nad witrynami.
Lokal obecnie wykończony po kebabie.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w hali garażowej pod budynkiem (nie jest to obligatoryjne).
Lokal nadaje się na gastronomię, sklep, małą placówkę medyczną, gabinet fizykoterapii, gabinet odnowy biologicznej, gabinet dentystyczny, salon fryzjerski etc.
Zgoda wspólnoty na sprzedaż alkoholu.

Powierzchnia wyposażona jest w:
- wentylację mechaniczną
- kurtynę powietrzną
- instalację p.poż (czujniki dymu)
- witryny
- okablowanie elektryczne
- światłowód
- zaplecze socjalne
- monitoring

Dodatkowe informacje:
Czynsz najmu:
9.940 zł netto miesięcznie (faktura VAT).

Opłaty eksploatacyjne:
ok. 720 zł miesięcznie (wliczona zaliczka na c.o., zużycie wody, odprowadzenie ścieków i nieczystości stałe, dodatkowo opłaty za zużycie energii elektrycznej).

Czynsz za miejsce parkingowe:
400 zł netto za 1 miejsce (na chwilę obecną dostępne 5 miejsc parkingowych)

Kaucja gwarancyjna:
3 miesięczny czynsz najmu netto.

Minimalny okres najmu:
W zależności od branży najemcy, ustalony w drodze rozmów.

Zapraszam do kontaktu. Posiadam w swojej ofercie również inne oferty lokali, biur i magazynów. Z przyjemnością znajdę oferty dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail