Przytulne mieszkanie z dużym balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
476 000 PLN , Pow. 32,39 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,39 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo , Szeligowska
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
646570
Cena za m2:
14 696 PLN
Komfortowe, nowoczesne mieszkania z balkonami, tarasami, ogrodami i garażami lub miejscami postojowymi blisko centrum Warszawy.

Podstawowe informacje:

Nowa inwestycja na warszawskim Chrzanowie przy ulicy Szeligowskiej. Nowoczesne, eleganckie budynki z garażami podziemnymi, miejscami parkingowymi. W garażach podziemnych zaplanowano stojaki i wieszaki dla rowerów. Planowane oddanie inwestycji IV kwartał 2024.
NIE POBIERAMY PROWIZJI.
ZAKUP BEZ PODATKU PCC

Zalety nieruchomości:
Doskonałe miejsce do mieszknia. W pobliżu sklepy spożywcze, kawiarnie, wypoczynkowe tereny zielone, punkty usługowo handlowe w tym restauracje, kluby fitnes, pralnie i placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły. 
 
Lokalizacja:
Bezpośrednia okolica wypełniona zielenią z całodobową ochroną, lokalami usługowymi na parterze tylko 5 minut od planowanej stacji metra. 

Komunikacja:
Okolica dobrze skomunikowana z resztą miasta, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, planowana stacja metra oraz trasa S8.

Opis Nieruchomości:
Budynek jest częścią nowopowstającego osiedla. Dostępne są mieszkania od 32 do ponad 70 metrów powierzchni. Część mieszkań posiadać będzie aneksy kuchenne, inne oddzielne kuchnie. Zaprojektowane mieszkania mają nawet dwie łazienki lub garderoby. W budynku znajdują się  zarówno mieszkania z ogrodami, balkonami jak i tarasami. Dostępne są komórki lokatorskie w cenie brutto od 13 000,- do 37 000,-

Parking:
Dostępne są miejsca parkingowe podziemne i naziemne.
Ceny miejsc parkingowych: 
Naziemne - 23 000,-
Podziemne pojedyncze - 35 000,-
Podziemne rodzinne - 55 000,-

Posiadamy w ofercie inne mieszkania w tej lokalizacji.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail