4 Pok, bez PCC i prowizji* Rabaty

Mieszkanie na sprzedaż
1 313 418 PLN , Pow. 126,68 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
126,68 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Bielany
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
974600
Cena za m2:
10 368 PLN
Przedstawiam Państwu nowa kameralną inwestycję położoną 3 kilometry od Kampinoskiego Parku Narodowego. Osiedle złożone jest z 8 budynków mieszkalnych bez podpiwniczenia, z garażami i miejscami postojowymi przed budynkami.

OPIS INWESTYCJI 
Każdy budynek posiada własną kotłownię wyposażoną w piec dwufunkcyjny. W garażach są ładowarki przeznaczone do ładowania pojazdów elektrycznych. Istnieje możliwość montażu pompy ciepła i wykonania ogrzewania podłogowego. W każdym budynku zostanie wykonana instalacja umożliwiające montaż fotowoltaiki.

Apartamenty wyposażone są w instalacje smart home firmy Fibaro. Dzięki niej wszystkie urządzenia domowe zostaną ze sobą połączone
w jeden inteligentny organizm.
Dzięki smart home możesz zaprogramować, zdalne zarządzać i zautomatyzować sterowanie ogrzewaniem, światłem, alarmem, roletami,
zasłonami, drzwiami, klimatyzacją, TV, muzyką a także monitorować apartament.
Zarządzanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, paneli sterujących,
a nawet głosu i gestów.

Osiedle ma wszystkie media: prąd, wodociąg i kanalizację miejską, gaz oraz światłowód.

OKOLICA:
W pobliżu znajdują się atrakcyjne tereny zielone i rekreacyjne - Park Olszyna, Park Młociński, Las Bielański i Kampinoski Park Narodowy. 
Drogę do stacji Metra Młociny (1200 metrów) czy Galerii Młociny (2000 metrów) przemierzysz zarówno pieszo, rowerem, jak i tramwajem lub autobusami (1 przystanek).

Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2022.

W ramach tej inwestycji mamy w ofercie inne lokale.
Pomagamy w negocjacjach cen oraz warunków kredytowania.

Współpracujemy również z firmami zajmującymi się kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu.
Jesteśmy zewnętrznym przedstawicielem dewelopera. Oferta bez prowizji i PCC.
Jeśli szukacie Państwo innych ofert na Bielanach i okolicach, z przyjemnością przedstawimy więcej ofert. Zapraszamy do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail